Ferrari

812 GTS 6.5 V12 HELE

€ 459.950
Bouwjaar
2020
Vermogen (PK)
799
Kilometerstand
26.098
Handpicked by
Robert Koster

Absolute perfectie bestaat niet, maar deze Ferrari 812 GTS komt wel heel dichtbij... De V12, het open dak, het design... Alles aan deze cabrio klopt gewoon, om over zijn configuratie nog maar te zwijgen. Simpelweg geweldig!

Over deze Ferrari

Het silhouet laat in één oogopslag zien waar hij vandaan komt. De basis van de door Pininfarina ontworpen F12 is nog duidelijk aanwezig, maar de 812 GTS, nu volledig vormgegeven door het Ferrari Styling Center, voegt een nieuwe generatie ontwerpdetails toe. De verlichting is volledig overgestapt op moderne LED-techniek, zowel voor als achter, en de motorkap draagt luchtopeningen die verwijzen naar de karakteristieke Aerobridges van de F12. Ook het interieur is opnieuw vormgegeven. Het oogt strakker, moderner en combineert duidelijke invloeden van zowel de F12 Berlinetta als de LaFerrari, vooral zichtbaar in de vorm van het dashboard en de sculpturale ventilatieopeningen.

De Ferrari 812 is van zichzelf al een bijzondere verschijning, maar als GTS met open dak is hij extra bijzonder! Dit exemplaar is fantastisch samengesteld en staat er prachtig bij in Grigio Silverstone. Achter de 20” velgen schuilen carbon keramische remmen met Giallo Modena remklauwen, perfect matching met de Scuderia Shields op de zijschermen. Om de sportiviteit extra te benadrukken is deze 812 GTS uitgerust met het volledige carbonpakket, waarbij de diffuser, zijskirts en grote diffuser volledig uit carbon vervaardigd zijn.

In het interieur vinden we soepel Nero vollederen bekleding. De stoelen zijn prachtig versierd met Grigio Chiaro ruitstiksels en uiteraard de Cavallino’s, ook in Grigio Chiaro. Naast de stoelen zijn ook het dashboard, middentunnel en deurpanelen volledig met Nero leder bekleed en voorzien van Grigio Chiaro contrasterende stiksels. Alles klopt gewoon! Om de ultieme rijbeleving nog meer te versterken is het stuur uitgevoerd in carbon en geperforeerd leder. Boven in het stuur zijn de bekende shift lights te vinden, en zoals het bij een Ferrari hoort is vrijwel de gehele auto via het stuur te bedienen. Denk aan de startknop, de iconische Manettino schakelaar en de knipperlichten.

Goed, dat is wat u kunt zien aan deze auto. Wat niet te zien is, is de ongekende rijbeleving die deze 812 GTS met zich meebrengt. Onder de motorkap ligt een 6.5L V12, een doorontwikkelde en grotere variant van de motor uit de F12 Berlinetta. De motor is goed voor een vermogen van 800 PK en 718 Nm koppel en was de krachtigste atmosferische motor die Ferrari ooit had gebouwd. Het geluid van deze motor is werkelijk ongekend wanneer u het gaspedaal intrapt, en met het dak open krijgt dat geluid een extra dimensie!

Ten opzichte van zijn voorganger is de 812 GTS op technisch vlak een grote stap vooruit. Het is de eerste Ferrari met elektronische stuurbekrachtiging en maakt gebruik van het “Virtual Short Wheelbase”-systeem, waarbij de achterwielen meedraaien om de auto ongekend wendbaar te maken. Dat systeem is afgeleid van de F12tdf, een van de meest compromisloze Ferrari’s ooit gebouwd. Daarnaast is dit exemplaar uitgerust met een liftsysteem op beide assen zodat drempels geen probleem vormen. De tijd dat parkeren met een supercar haast onmogelijk was is ook voorbij, want deze 812 GTS is voorzien van parkeersensoren rondom en een 360 graden camera.

Specificaties
Opties
Service Historie
Prijs
€ 459.950
Bouwjaar
2020
Kilometerstand
26.098
Brandstof
Benzine
Transmissie
Automaat
Vermogen
799 PK
Kleur
Grigio Silverstone
Interieur
Zwart
BTW / marge auto
Marge
Carrosserie
Cabriolet
Exterieur
  • Carbon Fibre exterior details
  • Carbon Fibre front wings
  • Keramische remmen
  • LED achterlichten
  • Lichtmetalen velgen 20"
  • Open dak
  • Parkeersensor voor en achter
  • Scuderia Shields
  • Speciale kleur
Infotainment
  • Achteruitrijcamera
  • Apple carplay
  • Audio installatie premium
  • Bluetooth telefoonvoorbereiding
  • DAB radio
  • JBL Professional Sound System
  • Navigatie
  • Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
  • Carbonafwerking interieur
  • Carbon stuurwiel met shift lights
  • Cruise control
  • Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
  • Keyless start
  • Lederen bekleding
  • Lederen interieurdelen
  • Lederen stuurwiel
  • Regensensor
  • Voorstoelen verwarmd
  • Zwarte hemelbekleding
Veiligheid
  • Achteruitrijcamera
  • Anti Blokkeer Systeem
  • Sperdifferentieel
  • Surround view camera
Overig
  • Apple Carplay/Android Auto
  • Branded car cover
  • Luchtvering
  • Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
  • schakelpaddles
  • stuur multifunctioneel
Onderhoudshistorie

Deze Ferrari 812 GTS is origineel Nederlands geleverd in mei 2020 door Munsterhuis. Hier zijn ook de eerste twee onderhoudsbeurten uitgevoerd. De laatste twee beurten zijn uitgevoerd door Kroymans, met de meest recente beurt in oktober 2025. Zowel optisch als technisch verkeert de Ferrari in perfecte staat, klaar om u te laten genieten!

  • Service 1: 09-2021 / 2.077km
  • Service 2: 06-2022 / 14.584km
  • Service 3: 08-2023 / 20.329km
  • Service 4: 10-2025 / 25.881km
Documenten
Ervaar deze Ferrari

Benieuwd naar deze auto? Neem contact met ons op voor meer informatie of het plannen van een proefrit. Wij nemen graag de tijd om u deze auto op uw gemak te laten ontdekken.

Friso Albracht
Friso Albracht
Vraag een inruilvoorstel aan

Vul hieronder de gevraagde gegevens in en wij maken graag een passend inruilvoorstel voor uw auto.

NL 
KM 
Ferrari 812 GTS 6.5 V12 HELE
About Sports Cars

Our collection of unrivalled Sports Cars

De passie voor auto's zit in ons bloed, met een bijzondere liefde voor Sports Cars. Dit betekent voor u ultieme prestaties, geweldige looks en een rij-ervaring die uw hart sneller laat kloppen. Ontdek hieronder onze uitgebreide collectie Sports Cars. Uniek, zeldzaam en buitengewoon snel!

Lees verder