De Audi die u bekijkt is helaas niet meer beschikbaar, omdat we iemand anders blij mochten maken met deze prachtige auto. Gelukkig kunt u hieronder nog even nagenieten van al het moois dat deze auto te bieden had.
RS7 4.0 TFSI Quattro
Deze Audi is niet meer beschikbaar
Geen zorgen!
Ons aanbod blijft indrukwekkend - en zoekt u iets wat momenteel niet in ons aanbod staat? We zetten ons brede internationale netwerk graag in om uw droomauto te vinden. Laat ons weten wat uw wensen zijn!
Prachtig uitgevoerde Audi RS7 4.0 TFSI Quattro!
Over deze Audi
Prachtige Audi RS7 Daytonagrijs pareleffect metallic. Een Audi RS7 valt altijd op. Maar dit exemplaar met zijn zwarte velgen en keramisch remsysteem heeft wel een heel uitgesproken uiterlijk.
Het zwart lederen interieur is eveneens fraai, met de carbon lijsten, lederen dashboard en panoramadak. Daarnaast is de Audi ook onderscheidend in opties: Soft-Close, Matrix lampen, Bang&Olufsen, 360 camera, head-up display en de assistentiepakketten “Stad” en “Tour”
Deze Audi RS7 heeft nu 87.500 kilometer op de teller staan. De Audi kreeg een servicebeurt bij 31.500 km en 62.200 km. Daarnaast verkeert de Audi zowel technisch alsook optisch in perfecte staat. Maak snel een afspraak voor een proefrit. Welkom!
We zetten ons brede internationale netwerk graag in om uw droomauto te vinden. Laat ons weten wat uw wensen zijn!
The Most Outstanding Cars for Everyday Excellence
Een auto die u dagelijks gebruikt, hoeft niet minder bijzonder te zijn. Daarom kopen wij selectief in en vindt u in onze voorraad enkel auto’s rijk uitgerust met opties en in bijzondere uitvoeringen. Een ‘Daily Driver’ is tenslotte een auto waarin u veel tijd doorbrengt. Ontdek hieronder onze fraaie collectie Daily Drivers, stuk voor stuk prachtig en compleet.
Lees verder